در دوران کرونا

       -          بهتر است که اگر واقعا میتوانیم سفر نکنیم و در خانه بمانیم و اگر مجبور شدیم و یا نیاز به سفر داشتیم تا حد امکان هر شخص مسائل بهداشتی شخصی را خودش رعایت کند. استفاده از ماسک در بازدید از فضاهای عمومی و شست شوی مداوم دستها

-          لطفا هنگام ورود به خانه از ما بخواهید که محلول ضدعفونی کننده سطوح را به ته کفش ها زده و بعد وارد حیاط شوید

-          سعی شود تا قبل اینکه دستهای خود را نشسته و لباس تمیز نپوشیدیم تا حد امکان از سطوح عمومی استفاده نکنیم

-          به خاطر رعایت پروتکل بهداشتی متاسفانه امکان استفاده از فضاهای آشپزخانه و نشیمن نیست

      -         به علت اینکه ویروس کرونا هنوز کامل شناخته شده نیست حتما تمامی وسایل شخصی خود مثل حوله، ملحفه را با خود بیاورید البته تمامی امکانات در خانه موجود است و وسایل بعد از هر مهمان تمیز و ضدعفونی میشود 

 

 

قوانین خودمانی خانه پادیاو

 

1- ظرفیت خانه پادیاو محدود است و ما در خانه پادیاو میزبان میهمانانمان هستیم. لطفا اگر مهمان ما شدید قرارهای شخصی و کاری خود را بیرون از خانه بگذارید یا قبلش با ما هماهنگ کنید. خواهش میکنیم دوستان خود را بدون هماهنگی قبلی به خانه نیاورید.

2- صبحانه را بین ساعت 8:30 تا 9:30 صبح میخوریم.
3- امکان پخت و پز موجود نیست و وسایل در آشپزخانه شخصی است، لطفا از آن ها بدون هماهنگی استفاده نکنید. مثل پکیج، قهوه ساز، ظروف و .... در صورت نیاز از ماشین لباسشویی با هماهنگی قبلی میتوانید از آن استفاده کنید یا برای تهیه قهوه، سفارش دهید.

4- در صورتی که تمایل دارید در خانه غذا میل کنید از یک روز قبل به ما اطلاع دهید تا شما را راهنمایی کنیم.

5- یخچال داخل آشپزخانه شخصی است در صورتی که به فضای یخچال احتیاج دارید لطفا وسایل خود را درون یخچالی که در گودال باغچه است قرار دهید. درون کابینت بالای کنار سینک برای شما مهمانان عزیز ظروف گذاشته ایم که در صورت نیاز استفاده کنید و لطفا بعد از استفاده از وسایل آنها را بشورید.

6- داخل اتاق ها دمپایی موجود است برای استفاده از فضای اتاق و حیاط. 

7- فرش هنر دست بانوان ایران است و برای ما بسیار با ارزش است. پس لطفا با کفش، دمپایی یا پاها و جوراب خاکی روی فرش راه نروید.
8- فضای نشیمن خانه متعلق به شما نیز هست. فقط لطفا بعد از مطالعه کتاب ها یا وسایل بازی و... را در جای قبلی خود قرار دهید.
9- ما زباله های تر و خشک را از هم جدا میکنیم، مکان آنها را لطفا از ما بپرسید.
10- لطفا برای جلوگیری از جمع شدن مورچه ها و ... مواظب ریختن مواد شیرین در حیاط باشید.
11- لطفا اگر بعد از 12 شب به خانه میآئید به ما از قبل اطلاع دهید.
12- لطفا در موقع استحمام هر دو دریچه چاه را بردارید تا آب جمع نشود و پس از تمام شدن حمام تان دریچه را سرجای خود قرار دهید.
13- خواهش می‌کنیم شب ها بعد از ساعت 10 شب در فضای حیاط و بام خانه با صدای آرام صحبت کنید؛ بخاطر احترام به همسایگان. (صدا در شب بسیار میپیچد)
14- خواهشمندیم اگر به پشت بام می‌روید از بالای دیوارها به خانه های مجاور نگاه نکنید و موقع برگشت درب آن را ببندید.
15- برای صرفه جویی در مصرف آب، آب حوض ها در زمان های مشخص تعویض می‌شود، لطفا در تمیز نگه داشتن آب حوض ها به ما کمک کنین و شخصا نسبت به خالی و پر کردن آب حوض ها اقدام نکنید.

16- خواهش میکنیم برای صرفه جویی در مصرف انرژی در طول روز و زمانهایی که بیرون از خانه میروید چراغ اتاق ها، هواکش سرویس بهداشتی، اسپیلت را خاموش کنید.

17- این خانه خشتی است و بزرگترین خطر برای آن رطوبت زیاد است، لطفا از ریختن میزان زیاد آب در کف حیاط ها خودداری کنید.
18- در موقع خروج از خانه حتما از بسته شدن درب اصلی خانه مطمئن شوید.

19- در راستای گردشگری پایدار، خواهش میکنیم احترام به جامعه محلی را در هنگام بازدید از بافت تاریخی یزد داشته باشید.
امیدواریم لحظات خوشی را در این خانه داشته باشید. خانه پادیاو مثل خانه خودتان هست، شما هم می‌توانید با ما زندگی امروزی را در یک خانه قدیمی و تاریخی تجربه کنید و از دیدن آسمان آبی یزد لذت ببرید.

 

ما حتما در ارائه خدمات خود دچار ایرادات و نواقصی هستیم با کمال میل پیشنهادات شما را می پذیریم.