تلاش ما این است که کمترین تاثیر منفی را بر محیط زیست بگذاریم و سعی کنیم به سمت خانه های اکولوژ ، سبز و بومگردی پیش برویم. در همین راستا در هنگام مرمت و بازسازی خانه پادیاو از خشت استفاده کردیم که هم سازگاری با معماری بومی، بافت تاریخی و هم با محیط طبیعی دارد.

 

برای کاهش استفاده از بطری پلاستیکی دستگاه تصویه آب موچود است.

به جای شامپو و صابون کوچک یکبار مصرف در حمام ها، شامپو سر و بدن بزرگ جایگزین شده است.

در آشپزخانه ماشین لباسشویی موجود است که در صورت نیاز شما با هماهنگی و پرداخت هزینه امکان شستن لباس ها و اتو موجود است. ( هزینه ماشین لباسشویی 25 هزار تومان است)

اگر هوا مناسب باشد دستگاه ویدیو پروژکتور موجود است و در فضای حیاط یا بام با هماهنگی و پرداخت هزینه امکان پخش فیلم هست. (هزینه پخش فیلم 20 هزار تومان است)

در اتاق نشیمن کتابخانه موجود است که در صورت تمایل میتوانید در مدت اقامتی که دارید کتابهایی در زمینه یزد، تاریخ، معماری، مرمت، تصویرسازی، شعر، کودک، رمان و.... را مطالعه کنید. همچنین تلویزیون و دستگاه دی وی دی نیز موجود است.

همچین یک سری بازی های قدیمی و جدید تهیه کردیم که در صورت تمایل میتوانیم دورهم بازی کنیم یا در فضای حیاط بازی لی لی و... را انجام دهید.

در سرداب خانه  فروش محصولات هنر دست بانوان یزدی را داریم که میتواند یادگار و سوغات خوبی باشد.

امکان دسترسی به بام خانه و دیدن طلوع و غروب خورشید در بافت تاریخی یزد را میتوانید مشاهده کنید.

در خانه پادیاو فقط امکان سرو صبحانه به صورت رایگان است و پخت و پز انجام نمیشود اما در صورتی که تمایل به خوردن غذای خانگی یا یزدی داشتید با هماهنگی قبلی ما میتوانیم به شما کمک کنیم.

اینترنت به صورت رایگان است. 

در صورت تمایل میتوانیم تورلیدر، راننده و تاکسی هماهنگ کنیم.