هدف ما این است که شما در خانه پادیاو احساس نکنید که در هتل هستید یا مکانی ارزان برای خوابیدن، دوست داریم اینجا را مثل خانه خودتان بدانید و مثل ما تجربه زندگی امروزی را در یک خانه سنتی و در یک محله تاریخی داشته باشید. زندگی مدرن امروز مخصوصا در شهرهای بزرگ باعث شده ما از فضاهایی مثل حیاط و بام محروم باشیم و اعضای خانواده کمتر فرصت دورهم جمع شدن را داشته باشند. 

خانه پادیاو شامل 6 فضا است و ظرفیت کلی خانه 6 نفر است. جبهه شمالی خانه، 2 اتاق تو در تو  دارد که فضای شخصی ما است که در آن زندگی میکنیم. در جبهه غربی خانه آشپزخانه و یک فضای نشیمن وجود دارد و 3 اتاق هم برای شما مهمان های عزیز داریم. ظرفیت مناسب هر اتاق 2 نفر است اما در صورت تمایل شما، 1 نفر هم کف خواب میتواند اضافه شود که هزینه اتاق تغییر میکند.

شرایط اتاق ها:

  • اتاق اصلی ما در طبقه همکف قرار دارد. نامش خورشید است. دارای یک تخت دو نفره و یک فضای مستقل برای دستشویی (فرنگی) و حمام است. مساحت آن 14 متر مربع است. همچنین در راهروی کنار آن یک فضای نیم طبقه کم ارتفاع نیز به مساحت 6 متر مربع وجود دارد. گرمایش اتاق شوفاژ و سرمایش آن اسپیلیت است. قدمت این اتاق صفویه است. هزینه اتاق شبی، 250 هزار تومان برای مهمان ایرانی خواهد بود. ( قیمت اتاق برای مهمان های خارجی شبی 40 یورو است)
  • دو اتاق دیگر در گودال باغچه قرار دارد و یک سرویس دستشویی (فرنگی) و حمام مشترک در حیاط موجود است. فضاهای پایین همه دستکند است. مساحت اتاق ها 10 مترمربع است. گرمایش از طریق شوفاژ و برای سرمایش  پنکه موجود است (فضای گودال باغچه خنک تر است). یکی از اتاق های پایین شامل 2  تخت تک نفره است. اسم اتاق سپهر است و هزینه آن شبی 200 هزار تومان برای مهمان ایرانی است (مهمان خارجی شبی 30 یورو است). اتاق دیگر که به آن نبات میگوییم، تشک پنبه ایی روی تخت دارد و تک نفره است. قیمت اتاق برای مهمان ایرانی شبی 100 هزار تومان ( مهمان خارجی شبی 15 یورو) است.

همچنین اگر به تشک اضافه نیاز داشتید هزینه آن برای هر نفری مهمان ایرانی 80 هزار تومان ( مهمان خارجی 15 یورو ) در هر شب می باشد.

 

* قیمت ها با صبحانه است. ( صبحانه کلاسیک ایرانی)

* امکان پخت و پز در خانه موجود نیست چون ما دوست داریم در مدتی که شما در یزد هستید فرصت کنید به دیگر همکاران و دوستان ما سر بزنید و از فضاهای دیگر هم در هنگام ناهار و شام استفاده کنید.

 

ساعات ورود و خروج:

ساعت پذیرش مهمان 2 بعدظهر به بعد و ساعت تخلیه اتاق 12 ظهر است. 

امکان پذیرش مسافر بعد از ساعت 11:30 شب یا قبل از ساعت 6:30 صبح نیست.

 

 * لطفا قبل از رزرو و تماس، قوانین خانه،فضاهای خانه و خدمات ما را مطالعه کنید.