هدف ما این است که شما در خانه پادیاو احساس نکنید که در هتل هستید یا مکانی فقط برای خوابیدن، دوست داریم اینجا را مثل خانه خودتان بدانید و مثل ما تجربه زندگی امروزی را در یک خانه سنتی و در یک محله تاریخی داشته باشید. زندگی مدرن امروز مخصوصا در شهرهای بزرگ باعث شده ما از فضاهایی مثل حیاط و بام محروم باشیم و اعضای خانواده کمتر فرصت دورهم جمع شدن را داشته باشند. 

شرایط اتاق ها:

خانه پادیاو 6 اتاق دارد و ظرفیت کلی خانه 6 نفر است. یکی از اتاق ها نشیمن خانه است. دو اتاق دیگر که در جبهه شمالی خانه قرار دارد، فضای شخصی بنده هست که در آن زندگی میکنم و 3 اتاق هم برای شما مهمان های عزیز داریم. ظرفیت مناسب هر اتاق 2 نفر است اما در صورت تمایل شما 1 نفر هم کف خواب میتواند اضافه شود که هزینه اتاق تغییر میکند.

اتاق اصلی ما در طبقه همکف قرار دارد دارای یک تخت دو نفره و یک فضای مستقل برای دستشویی (فرنگی) و حمام است. همچنین در راهروی کنار آن یک فضای نیم طبقه کم ارتفاع نیز وجود دارد. گرمایش اتاق شوفاژ و سرمایش آن اسپیلیت است. قدمت این اتاق صفویه است و اصالت خود را حفظ کرده است. هزینه اتاق که ما به آن اتاق سه دری یا خورشید می گوئیم برای هر شب 240 هزار تومان برای مهمان ایرانی خواهد بود. ( قیمت اتاق برای مهمان های خارجی شبی 40 یورو است)
دو اتاق دیگر در گودال باغچه قرار دارد و یک سرویس دستشویی (فرنگی) و حمام مشترک در حیاط موجود است. فضاهای پایین همه دستکند است. اتاق های پایین شامل 2  تخت تک نفره هستند. گرمایش از طریق شوفاژ و برای سرمایش چون در گودال باغچه است نیازی نیست اما در صورت اینکه گرمایی باشید پنکه هم موجود است. یکی از اتاق ها که به آن نبات میگویم تشک پنبه ایی دارد. قیمت اتاق ها برای مهمان ایرانی شبی 180 هزار تومان ( مهمان خارجی شبی 30 یورو) است.
همچنین اگر به تشک اضافه نیاز داشتید هزینه آن برای هر نفری 70 هزار تومان در هر شب می باشد.

رزرو بصورت دربست :

در صورتی که تمایل دارید در مدت اقامتتان شخص دیگری وارد منزل نشود و در خانه راحت از همه فضاها استفاده کنید نیازمندید خانه را به صورت دربست رزرو کنید. هزینه اقامت یک شب بصورت دربست برای خانواده ایرانی  6 نفره 700 هزار تومان است.
* در ایام عید ( 1 تا 16 فروردین) هزینه خانه به صورت دربست شبی یک میلیون تومان است. 

 

* قیمت ها با صبحانه است. ( صبحانه کلاسیک ایرانی)

* امکان پخت و پز در خانه موجود نیست چون ما دوست داریم در مدتی که شما در یزد هستید فرصت کنید به دیگر همکاران و دوستان ما سر بزنید و از فضاهای دیگر هم در هنگام ناهار و شام استفاده کنید.

 

ساعات ورود و خروج:

ساعت پذیرش مهمان 3 بعدظهر و ساعت تخلیه اتاق 12 ظهر است. در صورتی که دیرتر به خانه می رسید حتما از قبل هماهنگ کنید.

امکان پذیرش مسافر بعد از ساعت 11:30 شب یا قبل از ساعت 6:30 صبح نیست.

 

 * لطفا قبل از رزرو و تماس، قوانین خانه،فضاهای خانه و خدمات ما را مطالعه کنید.

* ما در این خانه مهمان مرد به صورت تک نمیپذیریم. اولویت ما بانوانی هستند که تنها سفر میکنند یا خانواده.