هدف ما این است که شما در خانه پادیاو احساس نکنید که در هتل هستید یا مکانی ارزان برای خوابیدن، دوست داریم اینجا را مثل خانه خودتان بدانید و مثل ما تجربه زندگی امروزی را در یک خانه سنتی و در یک محله تاریخی داشته باشید. زندگی مدرن امروز مخصوصا در شهرهای بزرگ باعث شده ما از فضاهایی مثل حیاط و بام محروم باشیم و اعضای خانواده کمتر فرصت دورهم جمع شدن را داشته باشند. 

خانه پادیاو شامل 6 فضا است و ظرفیت کلی خانه 6 نفر است. جبهه شمالی خانه، 2 اتاق تو در تو  دارد که فضای شخصی ما است که در آن زندگی میکنیم. در جبهه غربی خانه آشپزخانه و یک فضای نشیمن وجود دارد و 3 اتاق هم برای شما مهمان های عزیز داریم. ظرفیت مناسب هر اتاق 2 نفر است اما در صورت تمایل شما، 1 نفر هم کف خواب میتواند اضافه شود که هزینه اتاق تغییر میکند.

شرایط اتاق ها:

  • اتاق اصلی ما در طبقه همکف قرار دارد. دارای یک تخت دو نفره و یک فضای مستقل برای دستشویی (فرنگی) و حمام است. مساحت آن 14 متر مربع است. همچنین در راهروی کنار آن یک فضای نیم طبقه کم ارتفاع نیز به مساحت 6 متر مربع وجود دارد. گرمایش اتاق شوفاژ و سرمایش آن اسپیلیت است. قدمت این اتاق صفویه است. 
  • دو اتاق دیگر در گودال باغچه قرار دارد و یک سرویس دستشویی (فرنگی) و حمام مشترک در حیاط موجود است. فضاهای پایین همه دستکند است. مساحت اتاق ها 10 مترمربع است. گرمایش از طریق شوفاژ و برای سرمایش  پنکه موجود است (فضای گودال باغچه خنک تر است). یکی از اتاق های پایین شامل 2  تخت تک نفره  است و اتاق دیگر یک نفره که تشک پنبه ایی روی تخت دارد.

 

 * امکان پخت و پز در خانه موجود نیست چون ما دوست داریم در مدتی که شما در یزد هستید فرصت کنید به دیگر همکاران و دوستان ما سر بزنید و از فضاهای دیگر هم در هنگام ناهار و شام استفاده کنید

* برای اطلاعات بیشتر با تلفن خانه تماس بگیرید

035-36209189

 

در دوران کرونا:

ظرفیت ما نهایت 4 نفر است

سرویس بهداشتی به صورت خصوصی است و پس از هر مهمان ضدعفونی میشود

فاصله پذیرش هر مهمان حدود یک هفته است

اقامت حداقل بیش از یک شب است

 

اقامت نفری 100 هزار تومان است

 

ساعات ورود و خروج:

ساعت پذیرش مهمان 2 بعدظهر به بعد و ساعت تخلیه اتاق 12 ظهر است. 

امکان پذیرش مسافر بعد از ساعت 11:30 شب یا قبل از ساعت 6:30 صبح نیست.

 

 * لطفا قبل از رزرو و تماس، قوانین خانه،فضاهای خانه و خدمات ما را مطالعه کنید.

* لطفا در صورتی که تشریف میآورید حتما ساعت ورودتان را از قبل به ما اطلاع دهید چون اینجا خانه است و ما نگهبان و پذیرش نداریم.