قوانین دوستانه ما

توصیه ها در دوران دورنا
  • بهتر است که اگر واقعا میتوانیم سفر نکنیم و در خانه بمانیم و اگر مجبور شدیم و یا نیاز به سفر داشتیم تا حد امکان هر شخص مسائل بهداشتی شخصی را خودش رعایت کند. لطفا از شست شوی مداوم دستها خسته نشویم
  • لطفا هنگام ورود به خانه محلول ضدعفونی کننده را به ته کفش ها و دستها زده و بعد وارد حیاط شوید
  •  استفاده از ماسک در فضاهای عمومی سربسته الزامی است
  • به خاطر رعایت پروتکل بهداشتی متاسفانه امکان استفاده از فضاهای آشپزخانه و نشیمن نیست
  • به علت اینکه ویروس کرونا هنوز به طورکامل شناخته شده نیست بهتر است تمامی وسایل شخصی خود مثل حوله، ملحفه را با خود بیاورید البته تمامی امکانات در خانه موجود است و وسایل بعد از هر مهمان تمیز و ضدعفونی میشود

قرارها

ظرفیت خانه پادیاو محدود است و ما در خانه پادیاو میزبان میهمانانمان هستیم. لطفا اگر مهمان ما شدید قرارهای شخصی و کاری خود را بیرون از خانه بگذارید یا قبلش با ما هماهنگ کنید. خواهش میکنیم دوستان خود را بدون هماهنگی قبلی به خانه نیاورید.

خوراک

در صورتی که تمایل دارید در خانه غذا میل کنید لطفا یک روز قبل به ما اطلاع دهید تا شما را راهنمایی کنیم.

نیمه شب

لطفا اگر بعد از 12 شب به خانه می بر میگردید به ما اطلاع دهید.
همینطور خواهش می‌کنیم بخاطر احترام به همسایگان، شب ها بعد از ساعت 10 شب در فضای حیاط و بام خانه با صدای بلند صحبت نکنید.

حوض و حیاط

برای صرفه جویی در مصرف آب، آب حوض ها در زمان های مشخص تعویض می‌شود، لطفا در تمیز نگه داشتن آب حوض ها به ما کمک کنین و شخصا نسبت به خالی و پر کردن آب حوض ها اقدام نکنید.

آشپزخانه

امکان پخت و پز در آشپزخانه نیست. یک یخچال عمومی در فضای گودال باغچه برای شما موجود است. لطفا بدون هماهنگی به وسایل درون آشپزخانه مانند پکیج و ... دست زده نشود. در صورت نیاز به تهیه قهوه میتوانید با هماهنگی قبلی سفارش دهید. همچنین در صورت نیاز به استفاده از ماشین لباسشویی به ما اطلاع دهید. پرداخت هر دور ماشین لباسشویی 30 هزار تومان میباشد. 

دورهمی

شما می توانید از فضای نشیمن خانه یا اتاق دورهمی استفاده کنید. فقط لطفا بعد از مطالعه کتاب ها یا وسایل بازی آنها را در جای قبلی خود قرار دهید.

صرفه جویی

خواهش میکنیم برای صرفه جویی در مصرف انرژی در طول روز و زمانهایی که بیرون از خانه میروید چراغ اتاق ها، هواکش سرویس بهداشتی، اسپیلت را خاموش کنید.

صبحانه

ساعت صبحانه بین 8 الی 10 می باشد.
لطفا اگر برنامه صبحانه شما مشخص نیست به ما اطلاع دهید.

فرش ها

فرش هنر دست بانوان ایران است و برای ما بسیار با ارزش است. پس لطفا با کفش، دمپایی یا پاها و جوراب خاکی روی فرش راه نروید.
داخل اتاق ها دمپایی موجود است برای استفاده از فضای اتاق و حیاط.

پشت بام

خواهشمندیم اگر به پشت بام می‌روید از بالای دیوارها به خانه های مجاور نگاه نکنید و موقع برگشت درب بام را ببندید.

خانه خشتی

این خانه خشتی است و بزرگترین خطر برای آن رطوبت زیاد است، لطفا از ریختن میزان زیاد آب در کف حیاط ها خودداری کنید.

خواهشمندیم :

در راستای گردشگری پایدار،  احترام به جامعه محلی را در هنگام بازدید از بافت تاریخی یزد داشته باشید. خانه پادیاو مثل خانه خودتان هست، شما می‌توانید با ما زندگی امروزی را در یک خانه قدیمی و تاریخی تجربه کنید و از دیدن آسمان آبی یزد لذت ببرید.